Сорт Jefferson

«Джефферсон» (OSU 703.007) був розроблений і оцінений в Орегонському державному університеті в Корваллісі, штат Орегон, США і випущений в січні 2009 року. Цей сорт комбінує в собі дуже високу стійкість до різних захворювань з великим розміром горіха, гарною якістю ядра і високими врожаями. «Джефферсон» був випущений для ринку США і Канади як стійкий до захворювань, заміна для сорту «Барселона». Якість ядра підходить для багатьох кінцевих цілей. Як і його попередники «Санта» (лютий 2005 року) і «Ямхілл», (Січень 2008 року), «Джефферсон» підходить для посадки в районах з високим ризиком несприятливих погодних умов (клімат. Зона 5 USDA і вище)

Продовжити

Сорт Yamhill

«Ямхілл» (OSU 542.102) був розроблений і оцінений в рамках програми розведення фундука в Орегонському державному університеті, Корвалліс, штат Орегон, і був випущений в січні 2008 року. Дерева «Ямхілл» повністю стійкі до грибка (EFB), викликаний Anisogramma anomala ( Peck). У порівнянні з «Барселоною» дерева «Ямхілл» менші, але дуже продуктивні, а горіхи дозрівають в один і той же час, як «Санта» і «Гамма», приблизно. За 10-15 днів до «Барселони». Ринкові врожаї горіхів перевищують «Барселону», а ядра мають мало дефектів. Кліматична зона 5 USDA і вище.

Продовжити

Сорти Theta та Eta

«Eta» та «Theta» два нових сорти запилювачів Фундука створених спеціально як запилювачі для сорту «Джефферсон»

Продовжити

Сорти Gamma, Delta, Epsilon та Zeta

Чотири нових сорти стійких до (EFB), були випущені в якості запилювачів в січні 2002 року Університетом штату Орегон. Ці сорти забезпечують запилення для середнього сезону і пізнього сезону цвітіння «Льюїса», «Кларк», «Ямхілл» та інших сортів. У цій публікації описуються характеристики кожного запилювача, включаючи аллели несумісності, цвітіння і характеристики горіха а так само стійкості до шкідників.

Продовжити

т.: +38 097 059 15 83

sadinvitro@hotmail.com