Саджанці для професійного садівництва

Ми пропонуємо саджанці промислових сортів Фундука північноамериканської селекції (Орегонский Державний Університет) із закритою кореневою системою, розмноження провідними розплідниками США методом INVITRO еталонів сорту, що дозволяє на 100% гарантувати відповідність сорту заявленому. Гібридні сорти Фундука селекції Орегонського Державного університету визнані провідними кондитерськими корпораціями включаючи FERRERO ROCHER. США є одним з найбільших в світі виробником фундука і вкладають величезні кошти в розвиток галузі.

  • !o_nas_1
  • !o_nas_2

У штаті Орегон, в якому сконцентрована фундучная промисловість США, Орегонский державний університет розробляє нові сучасні сорти відрізняються скоростиглістю, високою врожайністю і стійкість до захворювань і шкідників. Такі сорти як "Jefferson" і "Yamhill", а також новітній сорт "McDonald" користуються найбільшою популярністю не тільки в США і Канаді але і в Аргентині, Чилі та інших країнах Південної Америки. Вони прийшли на зміну відомому "Barсelona" і перевершили його практично за всіма показниками. У бізнесі основну роль грають ризики які оцінюються перед вкладенням коштів, праці та часу в нові проекти. Ви можете мінімізувати ризики і покластися на досвід фахівців роками проводили розробку, впровадження, а головне випробування новітніх сортів горіхових і ягідних культур. Нижче Ви зможете ознайомитися з докладною характеристикою кожного сорту і на підставу цього скласти бізнес план з розвитку плантації.

Орегонский Державний університет кілька десятиліть займається розробкою нових сортів Фундука створюючи нові, здатні боротися з багатьма захворюваннями, і дають більший урожай як з розрахунку на 1 дерево так і розрахунку на 1 га землі. Урожайність дерев доведена проведеними експериментами і опублікована офіційним науковими виданнями. Під кожен сорт виведені сорти запилювачів з сумісними (несумісними) для запилення алелями і термінами синхронного цвітіння що дозволяє досягти максимально можливого запилення і відповідно найкращих врожаїв щороку. Якщо ви налаштовані серйозно інвестувати в сади фундука - залиште в минулому горизонтальні і вертикальні відведення які успадковують хвороби і віруси, а тим більше сіянці. Розмноження саджанців методом ІНВІТРО в сучасному світі вже стало індустрією здатної отримувати якісні безвірусні саджанці з кращого приживання і захищеністю мільйонними "тиражами". Закладка плантації стала доступною на великих площах за короткий період часу і вимагає лише чіткого планування, а Фундук Орегонської селекції Вас порадує хорошими і стабільними врожаями.


Київська обл., м. Боярка   |   Тел.: +38 097 059 15 83   |   E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

т.: +38 097 059 15 83

sadinvitro@hotmail.com